Plán volnočasových aktivit

                                   Pozvánka na akce DPS Polička – červen

Tak jsme se dočkali. Po dnech plných změn, nových situací a těšení se na společná setkávání, vám opět můžeme nabídnout od 22. 6. termíny akcí v DPS Penzion. Tady jsou.

22.6 Trénování paměti od 14.00 hod. ve společenské místnosti.
23.6. Keramická dílna od 13:30 hod. v pracovní místnosti.
24.6. Odemykání atria od 14:00 hod. Zájemci se nahlásí do pondělí 22. června na recepci DPS Penzion, zaplatí 35,- Kč na občerstvení (chleba, uzenina, hořčice, pití).
1.7. Posezení na přehradě – zájemci se nahlásí do pondělí 29. 6. na recepci DPS Penzion, vybíráme 25,- Kč (chleba, hořčice, uzenina). Odchod od Penzionu ve 13.15 hod. Pro uživatele pečovatelské služby bude zajištěna doprava. Odjezd ve 13.30 hod.  Cena dopravy je 55,- Kč, platí se až při vyúčtování služeb.

Pondělí – pátek  dopoledne od 10:00 – 11:00 hod. cvičení na židlích.

Už se nemůžeme dočkat jak si společně pohrajeme s naší pamětí, protáhneme si  celé tělo a posílíme svaly. Jak štětcem ponořeným v barevných glazurách konečně ozdobíme březnové výrobky. Věříme, že už také ladíte hlasivky na společné zpívání s harmonikou (muzikanti už mají naladěno), že se těšíte na vůni lesa a na procházku kolem vodní plochy. Určitě si celé léto společně krásně užijeme. Těšíme se na Vás.